درباره ما

مجموعه ی سحر از سال 1376 به صورت تخصصی در زمینه ی صنایع دستی فعالیت خود را آغاز کرده است . آنچه همیشه برای ما مهم بوده و هست عرضه ی محصولات با کیفیت ، باتوجه به هنر و فرهنگ غنی ایران زمین می باشد ؛ یا به عبارت دیگر بومی سازی محصولاتمان بر اساس سلیقه و فرهنگ اصیل ایرانیان عزیز .

صنايع دستي صحر علاوه بر شعبه هاي خريد حضوري ، سايتي را راه اندازي کرده که امکان خريد اينترنتي را براي کساني که تمايل دارند ، فراهم کند . در حال حاضر خريد اينترنتي در جامعه امروزي به سرعت رو به رشد است و استقبال مردم از اين نوع خريد کردن باعث شده که اکثر فروشنده هاي پوشاک ، لوام الکترونيکي و ديگر اجناس موجود در بازار علاوه بر خريد حضوري ، به فکر راه اندازي خريد اينترنتي چه از طريق سايت و چه شبکه هاي اجتماعي باشند . البته خريد اينترنتي هنوز براي مردم ما خيلي جا افتاده نيست و مردم در صورت امکان ، خريد حضوري را بيشتر ترجيح مي دهند . سايت ها نيز براي رفع اين مشکل و اطمينان دادن به خريداران امکان پرداخت در محل تحويل را براي مشتريان خود قرار دادند .

صنايع دستي سحر نيز از اين نعمت بي بهره نمانده و شما خريداران مي توانيد پس انتخاب کالاي مورد نظر مبلغ آن را در محل دريافت ، به مامور ما پرداخت کنيد . ما تمام تلاش خود را انجام مي دهيم کالاي شما را در کمترين زمان ممکن براي شما ارسال کنيم . صنايع دستي سحراين تضمين را به شما مي دهد که تمام اجناس موجود در سايت و فروشگاه هاي خريد حضوري کاملا کار دست هند بوده و از کشور هندوستان به کشور ما وارد شده است .

به طور کلي ، ما محصولي با کيفيت را در محيطي کاملا امن براي شما خريداران فراهم کرديم تا بتوانيم رضايت شا مشتريان عزير را جلب نماييم . شما نيز مي توانيد براي حمايت از ما مي توانيد صنايع دستي سحر را به دوستان و آشنايان خود معرفي کنيد .